14 жовтня у с.Мшанець Теребовлянська громада відзначала свято Покрови, 76 річницю створення УПА, день захисника України та українського козацтва

Покровителька Пресвята Богородиця подарувала чудовий по-осінньому день, у який відзначалося свято Покрови, 76 річниці створення УПА, день захисника України та українського козацтва.
Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передаються від покоління до покоління. З метою вшанування історії нашої держави на просторому стадіоні у мальовничому Мшанці зібралася велика Теребовлянська громада.
Чудове свято місцевим жителям та жителям теребовлянської громади  подарували мистецькі колективи та окремі виконавці Цетрів КІД м.Теребовлі та с.Довге. У яскравому та насиченому пісенному колориті перепліталися історичні епохи.

По – особливому присутиніх вражали театралізовані постановки бою у виконанні ВГО “Сокіл”.

Як і годиться  –
Свято козацьке так вже ведеться,
що без каші духмяної не обійдеться,
То ж всі постарались, доклали сили,
і на багатті кашу зварили.
Та й зрештою, сільські жителі дуже старанно підготувались до  свята,яке переросло у велике свято села. Про те, що с.Мшанець славиться талановитими людьми свідчили численні виставки.
             А от дбайливі господарі, з нагоди свята села, приготували багатий стіл та щей музичне привітання заслуженого артиста України Павла Доскоча.
Любителі спорту мали можливість насолоджуватись спортивними іграми.
Після концертної програми відбулась святкова вечірня забава.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *